parallax background

هگزا دکور


Hexadecor Architecture & Design Group

دکوراسیون داخلی، بازسازی، عملیات ساختمانی، سازه های پارامتریک و ...

گروه طراحی و معماری

هگزا دکور

گروه طراحی و معماری هگزا دکور از سال 1391 در زمینه های دکوراسیون داخلی،‌بازسازی، عملیات ساختمانی، طراحی و اجرای سازه های پارامتریک و ژئومتریک، طراحی و اجرای کابینت های خاص و ... شروع به فعالیت نمود.

از مزایای همکاری با گروه طراحی و معماری هگزا دکور ارائه خدمات در تمامی حوزه های مرتبط به دکوراسیون،‌ بازسازی و عملیات ساختمانی است به نحوی که در حین همکاری با هگزا دکور شما به هیچ گروه و پیمانکار دیگری نیازی ندارید و می توانید تمامی نیاز های خود را با هگزا دکور برطرف نمایید.

بیش از 7 سال فعالیت و کسب تجربه تخصصی و هم چنین طراحی و اجرای موفق بیش از 140 پروژه موفق مسکونی، اداری و تجاری نشان از کیفیت بالای اجرا و تعهد بی نظیر هگزا دکور به کارفرمایان دارد.

در هگزا دکور کارفرمایان جزئی از تیم هگزا خواهند شد و از ابتدایی ترین مراحل پروژه تا تحویل آن در جریان ریز فعالیت های انجام شده قرار خواهند گرفت. مشاوره تخصصی کارشناسان هگزا دکور در بهتر شدن هر چه بیشتر پروژه و هم چنین کاهش هزینه های آن نقش بسزایی را خواهد داشت به طوری که این تضمین را در ابتدای پروژه به شما خواهیم داد که در کنار بالاترین سطح رضایت مندی از کیفیت پروژه کمترین هزینه ممکن را خواهید پرداخت.خدمات تخصصی هگزا دکور