فروش لمینت داچ فلور (Dutch floor)


هگزا دکور؛ نماینده رسمی فروش لمینت های داچ فلور (Dutch floor)

فروش و نصب تخصصی لمینت، پارکت، کفپوش و ...

تحت لیسانس آلمان

لمینت داچ فلور (Dutch floor)

لمینت داچ فلور (Dutch floor) از جمله کالاهای مرغوب ایرانی و تحت لیسانس کشور آلمان است. این لمینت بر گرفته از تکنولوژی روز دنیا می باشد که از قیمت و کیفیت بسیار مناسب برخوردار است. لمینت داچ فلور با قیمتی کاملاً رقابتی و مقرون بصرفه وارد بازار گشته که انتخاب را برای کسانی که خواهان لمینت با سطح کیفیت بالا و قابلیت نصبی آسان برای استفاده به مدت طولانی هستند را بسیار راحت کرده است.

مقاومت بالا در برابر سایش به دلیل داشتن مقاومت سایشی کلاس AC4 واقعی و همچنین دارا بودن مغز چامسون HDF و مقاوم در برابر لکه ، خش و خراش ناشی از کشیده شدن وسایل ، حشرات موذی و ریخته شدن مایعات به خصوص آب ، باعث شده این محصول در سطح کیفیتی بالایی قرار گیرد.

لمینت داچ فلور دارای کلیک ها (چفت های) یونی کلیک قوی پارافین خورده دبل کلیک است که از نفوذ آب به درزها و خراب شدن و باد کردن آن جلوگیری می کند.

مشاوره رایگان با کارشناسان هگزاجدول مشخصات
ابعاد120.4 × 19.1 cm
ضخامت8.3 mm
متراژ هر بسته2.3 m²
تعداد هر بسته10 عدد
جنسمغز< چامسون HDF + روکش آلمانی AC4
نوع کلیکیونی کلیک پارافین خورده

گارانتی معتبر ده ساله؛ تضمین کیفیت بالای محصول

این لمینت دارای کارت گارانتی کتبی 10ساله و مهمتر از آن بیمه ی آتش سوزی است که برای متراژ های بالای 100 متر در نظر گرفته شده است.

این محصول با داشتن 13 طرح و رنگ متفاوت و زیبا می تواند پاسخگوی سلایق مختلف و قابلیت ست کردن با رنگ وسایل فضای مورد نظر می باشد.

لمینت Dutch floor می تواند برای دکوراسیون مکان مورد نظرتان انتخاب ایده آلی باشد. این لمینت برای اماکن مسکونی ، تجاری ، اداره ها ، دفاتر ، و حتی اماکن پر تردد مثل پاساژها بسیار مناسب می باشد.

برخی از نمونه پروژه های فروش ونصب لمینت کف بنرند Dutch