دکوراسیون داخلی


هگزا دکور ؛ مجری تخصصی دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی منازل مسکونی، اداری، و تجاری

هگزا دکور

دکوراسیون داخلی

اگر میخواهید برای ساختمان و واحد مسکونی، تجاری و یا اداری خود یک طراحی حرفه ای و متناسب با اصول معماری را به ارمغان بیاورید باید همه چیز را به یک مهندس معمار بسپارید. رعایت اصول معماری و عمرانی و هم چنین ریزه کاری هایی که ممکن است در نگاه اول به چشم دیگر افراد نیاید، می تواند یک مکان آرامشبخش و راحت را برای فضای شما به وجود آورد.

گروه طراحی و معماری هگزا دکور با استفاده از مهندسین و معماران با تجربه و متخصص این تضمین را به شما میدهد تا بهترین و بهینه ترین دکوراسیون داخلی را برای منزل مسکونی، محیط اداری و یا فضای کسب و کار شما به ارمغان بیاورد.

تیم هگزا دکور میتواند در زمینه های دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری و دکوراسیون تجاری به صورت کارشناسی مشاوره لازم جهت دریافت بهترین طراحی و کاهش هزینه های اجرا و بازسازی به شما ارائه دهد. جهت دریافت مشاوره رایگان دکوراسیون داخلی با کارشناسان هگزا تماس بگیرید.حوزه های خدمات دکوراسیون داخلی


هگزا دکور

دکوراسیون داخلی منازل مسکونی

دکوراسیون داخلی منزل مسکونی در بر گیرنده تمامی اجزا داخلی یک واحد ساختمانی اعم از دکوراسیون اتاق خواب، دکوراسیون پذیرایی،‌تی وی روم (TV Room)، دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون سرویس بهداشتی، دکوراسیون حمام، دکوراسیون بالکن و تراس و ... می باشد.

گروه طراحی و معماری هگزا دکور با داشتن تیم متخصص در هر یک از حوزه های دکوراسیون داخلی، تمامی مراحل آن را شامل طراحی و اجرا یک دکوراسیون داخلی خانه متناسب با سلیقه و بودجه شما، همراه شما خواهد بود. پیشنهاد می شود قبل از هر فعالیت در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، با کارشناسان مجرب هگزا دکور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


هگزا دکور

دکوراسیون داخلی واحدهای اداری

دکوراسیون داخلی اداری باید علاوه بر زیبا بودن کاربردی نیز باشد. هم چنین این دکوراسیون باید به گونه ای طراحی و اجرا شود که برای کارمندان و ارباب رجوع ها جذابیت لازم را داشته باشد. طراحی دکوراسیون واحدهای اداری مخصوصا در واحدهای اداری متراژ پایین یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران کسب و کار و هم چنین کارمندان آن شرکت است. زیراکه علاوه بر محدودیت های فضا باید ایجاد حس سرزندگی و آرامش را در نظر گرفت.

گروه طراحی و معماری هگزادکور با داشتن بیش از 8 سال تجربه در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی واحدهای اداری لوکس و ارائه خدمات به بیش از 100 کارفرما، آماده ارائه مشاوره رایگان تخصصی می باشد. از مزیت ها و ویژگی های همکاری با گروه هگزا دکور ارائه خدمات صفر تا صد از طراحی، ساخت، اجرا و مشاوره خرید لوازم دکوراتیو و لوازم اداری می باشد.


هگزا دکور

دکوراسیون داخلی واحدهای تجاری

در طراحی و اجرای دکوراسیون واحدهای تجاری باید به گونه عمل شود که نظر بیننده و مشتری به داخل واحد تجاری یا فروشگاه معطوف گردد و مشتری را به داخل مغازه بکشاند. این کار با طراحی اصولی واحد تجاری و اجرای با دقت و ظریف آن انجام خواهد شد. گروه طراحی و معماری هگزادکور با بیش از 7 سال سابقه در صنعت دکوراسیون تجاری به این مهم رسیده است.

توجه به جزئیات عناصر داخلی واحدهای تجاری شامل کفها، رگال ها، اجزای بکار رفته در طراحی داخلی مانند قفسه ها، رنگ بندی و حتی نور پردازی باعث ماندگاری و فروش بیشتر فروشگاه شما و هم چنین برند شدن شما در یک مجتمع خواهد کرد.


تنها برخی از نمونه پروژه های دکوراسیون داخلی هگزا دکور