بازسازی ساختمان


هگزا دکور ؛ مجری تخصصی بازسازی ساختمان

بازسازی لوکس واحد های تجاری، اداری و مسکونی

هگزا دکور

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان به چند هدف اجرا می گردد. بازسازی و نوسازی ساختمان معمولا به دلیل سن بالای ساختمان و فرسودگی واحد ساختمانی انجام میشود اما گاهی اوقات با اینکه سن زیادی از احداث ساختمان نگذشته است مالک ساختمان تمایل دارد تغییراتی را در واحد خود مانند تغییر کابینت ها و طراحی و ساخت کابینت های جدید، تغییر کف پوش ها و استفاده از پارکت و لیمنت های بروز، تغییرات کاشی و سرامیک سرویس های بهداشتی، رنگ مجدد واحد و استفاده از المان های دکوراتیو و ... انجام دهد.

در بازسازی ساختمان های تجاری، اداری و یا مسکونی به طور معمول اقدامات اساسی زیر انجام می شود :‌

 • تغییرات اساس و جزئی در پلان واحد تجاری، اداری و یا مسکونی مانند تغییر جای سرویس ها،‌ تغییر در تعداد اتاق خواب ها و ...
 • بازسازی آشپزخانه شامل تغییرات در نوع آشپرخانه (Close یا Open)، طراحی و ساخت و تعویض کابینت ها، تعویض کاشی و سرامیک های آشپزخانه و ...
 • بازسازی سرویس بهداشتی شامل تعویض کاشی و سرامیک ها سرویس بهداشتی و هم چنین شیر آلات و ....
 • تعمیر و تعویض تاسیسات فرسوده؛ با این کار می توانید از خرابی های مستمر آینده جلوگیری کنید و هم چنین در مصرف انرژی به صورت چشم گیری صرفه جویی کنید.
 • اقدام به رنگ و یا کاغذ دیواری برای واحد بازسازی شده از مهمترین و اصلی ترین اقدامات است. هم چنین شما می توانید به پیشنهاد هگزا دکور از المان های دکوراتیو جهت بازسازی منزل خود استفاده کنید.
 • تغییر و اصلاح کف سازی؛‌ تعویض کف واحد قدیمی با پارکت، لمینت، سنگ


نکات طلایی در بازسازی ساختمان

به منظور ایجاد تغییرات زیبا و بازسازی ساختمان اصولی و درست و برای کسب بهترین نتیجه متناسب با فضای واحد تجاری، اداری و یا مسکونی پیش از هر چیز نیاز به یک طراحی درست، دقیق و حساب شده دارید. در صورت طراحی دکوراسیون درست و دقیق و بعد از انتخاب درست مصالح و متریال های بازسازی، اجرای دقیق و درست توسط یک گروه معماری و اجرایی حرفه ای تنها نیاز داشتن یک ساختمان بازسازی شده زیباست که آسایش و آرامش را برای ساکنان آن تامین کند.

نکته طلایی بعدی انتخاب متریال کف سازی مناسب است. شما می توانید برای واحد خود از کف سازی سرامیک، سنگ و ... استفاده کنید. اما امروزه استفاده از کفپوش های لمینت و پارکت پیشنهاد می گردد زیرا که با استفاده از عایق کاری که در زیر آنها انجام میشود از هدر رفت انرژی جلوگیری به عمل می آید. هم چنین استفاده از پارکت و لمینت زمان اجرا و زمان بازسازی را به شدت کاهش میدهد.

هم چنین میتوانید به منظور عایق کردن صوتی درب ها و پنجره و هم چنین صرفه جویی در انرژی که سیستم های گرمایشی و سرمایشی استفاده میکنند اقدام به تعویض درب و پنجره ها به درب و پنجره های دوجداره با بالاترین کیفیت بنمایید. هم چنین استفاده از درب ضد سرقت نیز باعث افزایش امنیت واحد ساختمانی شما می شود.

به منظور لوکس نمودن و منحصر به فرد ساختن واحد ساختمانی خود استفاده از گچ بری های کلاسیک و نقاشی های پتینه و دستی پیشنهاد می گردد. هم چنین استفاده از فضا سازی و ساخت روف گاردن و داشتن یک تراس زیبا پیشنهاد می گردد.

بازسازی واحد مسکونی امیر آبادبازسازی واحد مسکونی امیر آباد

هزینه های بازسازی

به منظور بازسازی ساختمان همواره بحث هزینه های و بهینه سازی هزینه های بازسازی وجود دارد. برای پاسخ به این سوال باید در نظر گرفت که هدف از بازسازی چیست. گاهی مواقع مالک ساختمان قصد سکونت طولانی مدت را دارد که باید از جنبه های مختلف به آن نگاه کرد. برخی از هزینه ها مانند هزینه های تاسیسات و لوله کشی ضروری است. اما برخی از هزینه های بازسازی را می توان متناسب با فضای ساختمان کاهش داد اما با این وجود هیچ موقع کیفیت بالا را فدای هزینه نکنید.

در امر کاهش هزینه های بازسازی حتما با کارشناسان هگزا دکور مشورت کنید تا در کنار کاهش هزینه های کیفیت بالا را در خانه خود داشته باشید.

بازسازی ساختمان توسط گروه طراحی و معماری هگزا دکور

گروه طراحی و معماری هگزا دکور، مجری تخصصی بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی با هدف طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مسکونی،‌ تجاری و اداری، بازسازی ساختمان،‌ بازسازی لوکس،‌ پیمانکاری عملیات ساختمانی شروع به فعالیت نموده است. هدف ما کاهش هزینه های ساخت و اجرا و هم چنین رسیدن به نتیجه نهایی و دلنشین کارفرماست.


خلاقیت در طراحی، تخصص در اجرا

توان تخصصی نیروهای اجرایی و طراحی گروه طراحی و معماری هگزا دکور به صورت کلی در موارد زیر ذکر شده است:

 • طراحی داخلی خلاقانه واحدهای مسکونی، تجاری و اداری، ارائه نقشه های فاز دو،‌ نظارت بر اجرای دقیق پروژه های دکوراسیون داخلی،‌ طراحی و ساخت ویلا های خاص، طراحی و اجرای فضای سبز روف گاردن و محوطه سازی و طراحی فضای مشاعات تجاری، اداری و مسکونی ...
 • تخریب ساختمانی و عملیات اجرایی ساختمانی شامل بنایی،‌تیغه چینی، گچ کاری،‌ مقاوم سازی،‌ سیمان کاری و ...
 • کاشی کاری و سرامیک کاری سرویس های بهداشتی ، آشپزخانه، حمام و ...
 • بازسازی مدرن سرویس های بهداشتی از مرحله طراحی تا اجرا و ....
 • اجرای انواع عایق های رطوبتی جهت رفع نم سرویس ها،‌رفع نم پشت بام، ایزوگام، قیرگونی و ...
 • نوسازی تاسیسات ساختمان از قبیل تعویض لوله کشی های آب سرد و گرم،‌ اجرای سیستم پکیج،‌ لوله کشی رادیاتور، تعویض لوله کشی ساختمان و واحدها، تعویض و تغییر سیستم سرمایشی و گرمایشی و ...
 • تغییرات در پلان واحد ساختمانی اعم از تغییر محل اتاق خواب ها، تغییر محل سرویس های بهداشتی افزودن اتاق خوب و ...
 • نقاشی ساختمان، تزئینات ساختمانی، فروش و اجرا کاغذ دیواری های خاص و مدرن، اجرا نقاشی پتینه، گچ بری های خاص و کلاسیک و ...
 • تعویض درب و پنجره های ساختمان های قدیمی با درب و پنجره های دوجداره UPVC و ...
 • فروش و اجرای دیوارپوش، کف پوش، پارکت، لمینت و ...
 • طراحی و اجرای سنگ کاری به صورت تخصصی و ...
 • اجرای سقف کاذب، کشسان و ...
 • طراحی و ساخت کابینت آشپرخانه، کمد دیواری، کمد های MDF و تمام چوب و ...

مشاوره رایگان تخصصی بازسازی ساختمان قبل از اجرای پروژه

گروه طراحی و معماری هگزا دکور اکیدا توصیه می کند قبل از عقد قرارداد با هر شرکتی از مشاوره رایگان تخصصی بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی هگزا دکور بهره مند شوید تا کارشناسان ما به صورت شفاف تمامی مراحل کار و هزینه های آن را با شما در میان بگذراند و شما با آگاهی کامل از تمامی مراحل بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی آن اقدام به اجرا نمایید.

تنها برخی از نمونه پروژه های بازسازی هگزا دکور